Operatorem mikropłatności w serwisie jest Logo DotPay

Reklama

Regulamin dodawania artykułów w serwisie http://www.4komputer.pl

Warunkiem dodania artykułu na stronie http://www.4komputer.pl jest pełna akceptacja poniższego regulaminu. Jeśli nie akceptujesz postanowień tego regulaminu to nie możesz dodawać żadnych treści na łamach niniejszego serwisu.

 1. Właścicielem niniejszego serwisu jest firma Memtor
  ul. Chłopickiego 19/34
  42-218 Częstochowa
  NIP 949-087-19-41
   
 2. W serwisie możesz dodawać jedynie artykuły o tematyce związanej z komputerami.
 3. Dodawanie treści w tym serwisie jest płatnr za pośrednictwem systemu mikropłatności sms, którego operatorem jest firma.
 4. W celu dodania wpisu do naszych zasobów konieczne jest wysłanie wiadomości sms premium na nr 72068 o treści AP.4komputer Koszt wysłania wiadomości to 2,46 zł z VAT w odpowiedzi na wysłanego SMSa otrzymasz kod umożliwiający dodanie JEDNEGO wpisu do naszych zasobów
 5. Aby móc w pełni korzystać z serwisu należy przejść proces rejestracji odebrać e-mail z danymi niezbędnymi do zalogowania się i dodawania treści.
 6. Dodawany artykuł musi być napisany zgodnie z zasadami pisowni w języku polskim.
 7. Tekst powinien mieć minimum 1000 znaków a w pierwszych 100 znakach nie powinien znajdować się link.
 8. Do każdego tekstu należy dodać tagi (maksymalnie 6) i przypisać go do kategorii (maksymalnie 3).
 9. Wpisy są moderowane i administracja zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia artykułu, przeredagowania lub usunięcia go bez powiadomienia ani podania przyczyny, co może być związane z występującymi w nim treściami niezgodnymi z prawem, rasistowskimi, faszystowskimi, wzywające do nienawiści i przemocy, erotycznymi, pornograficznymi lub zawierającymi wirusy, dialery itp.
 10. Dodawany artykuł nie może być zamieszczany na innej stronie internetowej.
 11. Zamieszczając artykuł oświadczasz, że jesteś jego autorem i / lub masz pełne prawa do rozpowszechniania i jego modyfikacji .
 12. Administracja nie może dać gwarancji pełnej dostępności serwisu i nie może brać odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niedostępności strony lub jej nienależytego działania ani nie będzie rekompensować takich szkód.
 13. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.